Czy wiesz, że...

Firma Rodament to dynamicznie rozwijająca się firma, która po uzyskaniu zaufania wśród największych odbiorców łożysk w Polsce i klientów zagranicznych, prezentuje swoją ofertę również w Internecie. Szybka dostawa, profesjonalna pomoc przy doborze odpowiednich łożysk i wysoka jakość produktów przy konkurencyjnych cenach - to cechy wyróżniające firmę Rodament spośród firm zajmujących się dystrybucją łożysk w Polsce.

FAG SKF NKE NSK FLT TIMKEN SEEGER NADELLA NTN KOYO

O nas

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą o dużym potencjale na przyszłość. Młoda kadra wraz z doświadczonymi pracownikami, tworzą dynamiczny zespół oparty na wiedzy i sprycie. Potrafimy tym samym zdobywać łożyska - nie dość, że po niskich cenach, to o wysokiej jakości. Nasz zespół odszuka dla Państwa każdy rodzaj łożysk i doradzi odpowiedni dobór zamienników o równie dobrych parametrach.

Firma Rodament jest ukierunkowana na dużych odbiorców łożysk, jednak nie pomijamy żadnego klienta. Jeżeli zgłosicie się Państwo do naszych przedstawicieli, postarają się oni pomóc w każdej sprawie związanej ze zdobyciem łożysk, obliczeniem parametrów, czy dorady praktycznej.

Nowości w firmie

  • Czerwiec, 2012

    Duże zainteresowanie naszą ofertą, sprawia, że wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i pojawiamy się również w Internecie.

  • Lipiec, 2011

    Nasza kadra specjalistów przechodzi kolejne szkolenia, w celu podniesienia poziomu świadczonych usług.

Kontakt z nami

P.H.U. Rodament Wojciech Futyma
Al. Wojska Polskiego 67
70-064 Szczecin
Telefon: +48 604 991 447
E-mail: biuro@rodament.pl
NIP: 6861605676
NIP EU: PL 6861605676